Pozvánka na konferenci Rozvoj a inovace finančních produktů

16.2.2018

Odbornou konferenci Rozvoj a inovace finančních produktů 2018 pořádá Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta financí a účetnictví již posedmé.

• Konference se bude konat v pátek 16. 2. 2018 od 9:00 již tradičně v prostorách Vencovského auly na půdě Vysoké školy ekonomické.
  • Tato odborná konference může nabídnout přínos nejen pro pracovníky bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností či obchodníků s cennými papíry, organizací působící v oblasti ochrany spotřebitele, ale také pro širokou odbornou a akademickou veřejnost.
  • Další informace týkající se např. přesného programu, jmen přednášejících nebo konkrétních témat budou dále upřesňovány a aktualizovány. Na konferenci se již můžete registrovat v sekci registrace.